|  Home  |  Contact  | 

 
Aktualności
Zapraszamy do współpracy oraz do zapozania się z ofertą naszej firmy. Już niedługo przedstawimy Państwu pełną ofertę akcesoriów multimedialnych oraz sprzętu muzycznego firmy Kraftmann
więcej

Firma Kraftmann

Firma KRAFTMANN zajmuje się produkcją profesjonalnych akcesoriów multimedialnych, takich jak statywy domowe, studyjne czy sceniczne m.in. pod instrumenty, głośniki czy telewizory, ekrany projekcyjne, oraz najwyższej jakości siedziska dla artystów muzycznych. Staranne, solidne i estetyczne wykonanie gwarantuje długotrwałe ich użytkowanie oraz powoduje, że z powodzeniem znajdują one uznanie na rynkach krajów z całego świata. Międzynarodowa konkurencja wymusza na nas ciągłe doskonalenie produktów, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów ich wytwarzania. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu i racjonalizacji produkcji spełniamy te wymagania, stale umacniając naszą pozycję na rynku.

Współpracujemy z dealerami i sklepami muzycznymi na terenie całego kraju. Nasza oferta i polityka cenowa dostosowana jest do polskich realiów - już nie trzeba szukać wybranych produktów za granicą, aby dostać najlepszą cenę! Mamy własny serwis i support telefoniczny.

Naszymi głównymi celami są zapewnienie wysokiej jakości produktów przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen, a także szybka i bezproblemowa realizacja zamówień. Założenia te są podstawą naszego międzynarodowego sukcesu i gwarancją satysfakcji dla naszych klientów.

Firma KRAFTMANN , z siedzibą główną w Warszawie, przy ulicy Kabrioletu 4, jest jednym z czołowych liderów w produkcji statywów multimedialnych na świecie. Pracownicy naszej firmy to ludzie młodzi, ambitni, którym praca pozwala na rozwój zawodowy i ciągłe podwyższanie kwalifikacji w celu coraz to lepszej obsługi klienta. Dobra znajomość rynku stanowi solidną podstawę dla rozwoju technologicznego i wdrażania nowych produktów oraz innowacyjnych, najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych.

Naszym podstawowym celem jest dostarczenie klientom profesjonalnych produktów scenicznych, studyjnych jak też do użytku domowego, na najwyższym światowym poziomie, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa dla jego użytkowników.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Staramy się zadowalać wszelkie Państwa gusta. Stawiając na rozwój firmy, oraz ciągłe doskonalenie jakości wykonywanych przez nas usług, podejmujemy szereg inwestycji, wciąż poszerzając nasz park maszynowy. Nasi pracownicy biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach mających podnieść ich kwalifikacje zawodowe. Na polu obsługi klienta inwestujemy w nowoczesne oprogramowanie komputerowe, nasi handlowcy są zaś specjalistycznie szkoleni. Będąc w stałym kontakcie z najnowszymi trendami w branży, stają się prawdziwymi fachowcami i znawcami.

Powyższe działania pozwalają nam na znaczną poprawę jakości, a także skrócenie czasu realizacji zleceń, oraz ustalanie cen na konkurencyjnym poziomie. Każdy pracownik dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem, które to nieustannie rozwija i pogłębia. Dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników staliśmy się firmą znaną i cenioną na całym świecie.

Nad tworzeniem wizerunku naszej firmy i nad jakością naszych produktów czuwa nieustannie nasz prezes Cezary Czerny.

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2007
Kraftmann Polska